Bef Home – FEEL V8CL/CP – Peisinnsats
65000,00kr – 82700,00krPrisområde: 65000,00kr til 82700,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL V8CL/CP – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 240 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 80 cm |
| Total dybde | 48,5 cm |
| Total høyde | 158,2 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500,00kr – 70600,00krPrisområde: 61500,00kr til 70600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500,00kr – 85900,00krPrisområde: 68500,00kr til 85900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500,00kr – 88900,00krPrisområde: 71500,00kr til 88900,00kr ink. mva
