Bef Home -AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
59000,00kr – 70200,00krPrisområde: 59000,00kr til 70200,00kr ink. mva
Bestillings vare
AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
💡 Estetikk og funksjonalitet: Elegant design og stort panoramaglass gir et attraktivt uttrykk og maksimal flammeopplevelse.
🌍 Effektivitet og miljø: Høy varmeeffektivitet og samsvar med gjeldende normer reduserer drivstofforbruk og utslipp.
⚙️ Enkel betjening: Enkel regulering, self-cleaning glass og smidig rengjøring – uten unødvendig kompleksitet.
🔧 Fleksibel tilpasning: Mulighet for valg av dørside, justerbare ben og ekstern lufttilførsel gjør installasjonen enkel – også i boliger med mekanisk ventilasjon.
| Vekt | 272 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 170 cm |
| Bredde på glass | 75 cm |
| Høyde på glass | 46,8 cm |
| Total høyde | |
| Total dybde | |
| Total bredde | 82 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500,00kr – 70600,00krPrisområde: 61500,00kr til 70600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
