Fireplace By Norvai – FLORENS – Vedkomfyr
43000,00kr ink. mva
2 på lager (kan også restbestilles)
FLORENS – Vedkomfyr
Fireplace sin Florence-komfyr presenterer seg som en rustikk komfyr utstyrt med to rustfrie kokeplater. Ovnen egner seg både som en varmekilde og som en ovn. Håndtakene og rekkverket er elegant utført i messing, mens sidepanelene er prydet med keramiske fliser.
Florence-ovnen leveres med det innovative Fire Eco Plus-systemet, som sikrer optimal og miljøvennlig forbrenning med høy effektivitet ved nøyaktig tilførsel av forbrenningsluft. Takket være den dobbelte konstruksjonen, avgis varmen som konveksjonsvarme i tillegg til strålevarmen fra peisen.
Produkt fordeler
| Vekt | 162 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 55 × 66 × 91 cm |
| Design | Nostalgisk |
| Farge | grønn keramikk, rød keramikk |
| Total bredde | 66 cm |
| Total dybde | 54,5 cm |
| Total høyde | 90,9 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
53500,00kr – 57000,00krPrisområde: 53500,00kr til 57000,00kr ink. mva
