Max Blank – NURNBERG BF TP CGS – Bakerovn
93000,00kr ink. mva
Bestillings vare
Utsolgt, men kan bestilles
NURNBERG BF TP CGS – Bakerovn
Toppmontering, antracit lakk, topplate ( CGS ) creme glatt stein.
Dimensjoner på 136 (h) x 55 (b) x 43 (d) cm har Nürnberg BF et effektområde på 3,3 – 6,5 kW ved vedforbrenning og 7,5 / 11 kW ved pelletsforbrenning. Med denne viser den 248 kg på vekten. Modellen Nürnberg BF oppnår energieffektivitetsklassen A+.
| Vekt | 265 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 165 cm |
| Total bredde | 55 cm |
| Total dybde | 43 cm |
| Total høyde | 136 cm |
| Topplate | creme glatt stein |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Drooff – LIVERA L PANORAMA – Frittstående
74000,00kr – 116600,00krPrisområde: 74000,00kr til 116600,00kr ink. mvaEva Calor – 10 NERO PELLETS – Frittstående
69000,00kr ink. mvaKratki – FLOKI BOX – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PF/Q
67100,00kr – 68700,00krPrisområde: 67100,00kr til 68700,00kr ink. mva
