Max Blank – NURNBERG BF TP SBS – Bakerovn
93000,00kr ink. mva
Bestillings vare
Utsolgt, men kan bestilles
NURNBERG BF TP SBS – Bakerovn
Toppmontering, antracit lakk, topplate ( SBS ) sort børstet stein.
Dimensjoner på 136 (h) x 55 (b) x 43 (d) cm har Nürnberg BF et effektområde på 3,3 – 6,5 kW ved vedforbrenning og 7,5 / 11 kW ved pelletsforbrenning. Med denne viser den 248 kg på vekten. Modellen Nürnberg BF oppnår energieffektivitetsklassen A+.
| Vekt | 265 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 165 cm |
| Total bredde | 55 cm |
| Total dybde | 43 cm |
| Total høyde | 136 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Topplate | sort børstet stein |
Relaterte produkter
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000,00kr – 70500,00krPrisområde: 63000,00kr til 70500,00kr ink. mva
Drooff – LIVERA L PANORAMA – Frittstående
74000,00kr – 116600,00krPrisområde: 74000,00kr til 116600,00kr ink. mvaKratki – BJØRN W – Frittstående
SKU:
BORN/W
28700,00kr – 35000,00krPrisområde: 28700,00kr til 35000,00kr ink. mva
