Bef Home – TWIN V10II – Peisinnsats
67500,00kr – 92000,00krPrisområde: 67500,00kr til 92000,00kr ink. mva
TWIN V10II – Peisinnsats
Eksklusiv serie med gjennomsiktige peisinnsatser. BeF Twin II oppfyller strenge tekniske, miljømessige standarder og kjennetegnes av høy effektivitet. Tunnelutformingen som disse peisene har, skaper en fin måte å koble sammen to rom. Twin modellene gir varme og glede fra levende flammer. Dette er en perfekt peis for deg som vil dra nytte av flammene fra 2 rom.
Du kan få Twin i N- modell. Disse har hengslet dør på baksiden, der du kan forsyne ved fra teknisk rom, garasje etc.
| Vekt | 330 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 102 cm |
| Total dybde | 55,1 cm |
| Total høyde | 158,5 cm |
| Type dør | Hengslet dør, Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisområde: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001361
76000,00kr – 87200,00krPrisområde: 76000,00kr til 87200,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisområde: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000,00kr – 91400,00krPrisområde: 74000,00kr til 91400,00kr ink. mva
