Bef Home – TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
53000,00kr – 61300,00krPrisomrÃ¥de: 53000,00kr til 61300,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
Tunnel modell, begge dørene er hengslet, og åpnes med et håndtak, begge dørene med hjørneglass (ene glasset er helbuet) .Luftregulering på begge sider. Innmaten er laget av carcon. Ekstern luftinngang kan kobles til elektrisk regulering. Enkel kontroll med ett reguleringsspjeld. Kan leveres med ramme på begge sider.
| Vekt | 160 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 140 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 66 cm |
| Total høyde | 120,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidig tunnel |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500,00kr – 88900,00krPrisomrÃ¥de: 71500,00kr til 88900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
71000,00kr – 87700,00krPrisomrÃ¥de: 71000,00kr til 87700,00kr ink. mvaKratki – NBU 500/700 – Peisinnsats
93000,00kr – 99500,00krPrisomrÃ¥de: 93000,00kr til 99500,00kr ink. mvaKratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000,00kr – 95000,00krPrisomrÃ¥de: 66000,00kr til 95000,00kr ink. mva
