Bef Home – TWIN 10II – Peisinnsats
49000,00kr – 71600,00krPrisområde: 49000,00kr til 71600,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN 10II – Peisinnsats
Eksklusiv serie med gjennomsiktige peisinnsatser. BeF Twin II oppfyller strenge tekniske, miljømessige standarder og kjennetegnes av høy effektivitet. Tunnelutformingen som disse peisene har, skaper en fin måte å koble sammen to rom. Twin modellene gir varme og glede fra levende flammer. Dette er en perfekt peis for deg som vil dra nytte av flammene fra 2 rom.
Du kan få Twin i N- modell. Disse har hengslet dør på baksiden, der du kan forsyne ved fra teknisk rom, garasje etc.
| Vekt | 250 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 145 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 102 cm |
| Total høyde | 125 cm |
| Total dybde | 55 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001400
48000,00kr – 56600,00krPrisområde: 48000,00kr til 56600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
