Bef Home – THERM V8C – Peisinnsats
88000,00kr – 100000,00krPrisområde: 88000,00kr til 100000,00kr ink. mva
Bestillings vare
THERM V8C – Peisinnsats
| Vekt | 285 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 165 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Total bredde | 104 cm |
| Total dybde | 62,8 cm |
| Total høyde | 147,9 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisområde: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000,00kr – 91400,00krPrisområde: 74000,00kr til 91400,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
71000,00kr – 87700,00krPrisområde: 71000,00kr til 87700,00kr ink. mvaKratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
