Bef Home – THERM V6C – Peisinnsats
70000,00kr – 82000,00krPrisomrÃ¥de: 70000,00kr til 82000,00kr ink. mva
Bestillings vare
THERM V6C – Peisinnsats
| Vekt | 250 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 165 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Total dybde | 62,8 cm |
| Total bredde | 82 cm |
| Total høyde | 147,9 cm |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisomrÃ¥de: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisomrÃ¥de: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
