Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
54000,00kr – 55900,00krPrisområde: 54000,00kr til 55900,00kr ink. mva
Bestillings vare
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart.
Klebersteinsbekledningen på ovnen har evnen til å effektivt lagre varmen fra ovnen og gradvis slippe den ut i oppholdsrommet, noe som gir en behagelig og langvarig varme.
| Vekt | 215 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 142 cm |
| Design | Firkantet, Nostalgisk |
| Farge | Grå |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 140 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Vedlagrings modul | |
| Varmelagrings modul | |
| Innebygget brannvegg |
Relaterte produkter
Fireplace – STELLARIA – Frittstående
35000,00kr – 36000,00krPrisområde: 35000,00kr til 36000,00kr ink. mvaKratki – BJØRN W – Frittstående
SKU:
BORN/W
28700,00kr – 35000,00krPrisområde: 28700,00kr til 35000,00kr ink. mva
