Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
46500,00kr – 48400,00krPrisområde: 46500,00kr til 48400,00kr ink. mva
Bestillings vare
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini Stål skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart. Ovnen er utstyrt med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring.
Den kan også bestilles med vedlagringsmodul.
| Vekt | 170 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 140 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 140 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Varmelagring | |
| Vedlagrings modul | |
| Innebygget brannvegg |
Relaterte produkter
Drooff – LIVERA L PANORAMA – Frittstående
74000,00kr – 116600,00krPrisområde: 74000,00kr til 116600,00kr ink. mvaKratki – BJØRN W – Frittstående
SKU:
BORN/W
28700,00kr – 35000,00krPrisområde: 28700,00kr til 35000,00kr ink. mva
Kratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900,00kr – 70500,00krPrisområde: 68900,00kr til 70500,00kr ink. mva
