Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
37500,00kr – 39400,00krPrisområde: 37500,00kr til 39400,00kr ink. mva
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart.
Ovnen kan fåes med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring. Den kan også bestilles med en vedlagringsmodul, hvor du kan lagre veden.
| Vekt | 139 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 112 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 110 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innebygget brannvegg | |
| Varmelagrings modul | |
| Vedlagrings modul |
Relaterte produkter
Drooff – BRUNELLO 2 – Frittstående
SKU:
drbr2ssl
48500,00kr – 61000,00krPrisområde: 48500,00kr til 61000,00kr ink. mva
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000,00kr – 70500,00krPrisområde: 63000,00kr til 70500,00kr ink. mva
Drooff – LIVERA 2L – Frittstående
64000,00kr – 102800,00krPrisområde: 64000,00kr til 102800,00kr ink. mvaKratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900,00kr – 70500,00krPrisområde: 68900,00kr til 70500,00kr ink. mva
