Kratki - LEO 100 TUNNEL - Gasspeis
56500,00kr ink. mva
Kobok By Norvai - ECO2 H - Peisinnsats
52400,00kr ink. mva
SANDNES – Gassovn
50000,00kr ink. mva
Bestillings vare
Produktnummer:
NOGSFBIO NOGSFNAT
Kategorier: Frontglass, Gasspeis, Norvai
Beskrivelse
SANDNES – Gassovn
Sandnes gassovn er det nyeste fra Norvai. Ovnen levers med et stort frontglass, som dekker nesten hele ovnen! Innsynet til flammene er helt uvirkelig takket være stort glass. Den kan fås med naturgass- eller propanbrenning. Dette må informeres før bestilling. Som alle andre gassovner, så følger det med en kontroll til justering av flammene.
DOKUMENTER:
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 104 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 130 cm |
| Bredde på glass | 29,3 cm |
| Gass type | Naturgass, Propan/biogass |
| Høyde på glass | 43 cm |
| Total bredde | 52,8 cm |
| Total dybde | 42,2 cm |
| Total høyde | 105,1 cm |
| Type glass | Frontglass |
Dokumentasjon
Frakt
Relaterte produkter
Kratki – LEO 100 PANORAMA – Gasspeis
SKU:
NOGL100LPBIO NOGL100PNAT
61000,00kr ink. mva
Kratki – LEO 100 ROMDELER – Gasspeis
SKU:
NOGL100/RDBIO NOGL100/RDNAT
58500,00kr ink. mva
Kratki – LEO 100 TUNNEL – Gasspeis
SKU:
NOGL100/T2BIO NOGL100/T2NAT
56500,00kr ink. mva
Kratki – LEO 45/68 PANORAMA – Gasspeis
SKU:
NOGL45/68LPBIO NOGL45/68LPNAT
57500,00kr ink. mva
Kratki – LEO 70 H/V – Gasspeis
SKU:
NOGL70L/PBIO NOGL70L/PNAT
43000,00kr ink. mva
Kratki – LEO 70 PANORAMA – Gasspeis
SKU:
NOGL70LPBIO NOGL70LPNAT
49000,00kr ink. mva
