Fireplace By Norvai – RONDALE – Frittstående
26500,00kr ink. mva
Utsolgt, men kan bestilles
RONDALE – Frittstående
Det store, buede glasset lar deg nyte flammene fra denne flotte ovnen.
Glasset på ovnen holdes rent ettersom den er utstyrt med luftspyling av glassene.
Det lange håndtaket på døren lager et elegant design, og ikke minst slipper du å bøye deg ned for å legge i ved. I og med at håndtaket ligger på siden vil håndtaket holde seg kjølig undriftder.
Ovnen kan fås med ståltopp, glasstopp, keramikktopp eller klebersteinstopp.
AUTOMATISK DØRLÅS
EKSTERN LUFTKOBLING
33 CM VEDLENGDE
| Vekt | 112 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 130 cm |
| Design | Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 49 cm |
| Total dybde | 49 cm |
| Total høyde | 99,9 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drareslgn
59500,00kr – 67500,00krPrisområde: 59500,00kr til 67500,00kr ink. mva
Kratki – REN M – Frittstående
SKU:
REN/M
30000,00kr – 31400,00krPrisområde: 30000,00kr til 31400,00kr ink. mva
