Fireplace By Norvai – RONDALE – Frittstående
29000,00kr ink. mva
Bestillings vare
Utsolgt, men kan bestilles
RONDALE – Frittstående
Fireplace vedovn Rondale Speckstein har en vakker, slank og rund form.
Dens toppplate av kleberstein gir et spesielt elegant preg.
Den store, buede glassdøren lar deg nyte det koselige flammebildet.
Fireplace ovnen Rondale Speckstein er utstyrt med et langt håndtak og en automatisk dørlås, slik at den er enkel å betjene.
Vedovnen er egnet for vedkubber, trebriketter og brunkullbriketter.
FLERE LÅSING
EKSTERN LUFTKOBLING
AUTOMATISK DØRLÅS
33 CM VEDLENGDE
| Vekt | 119 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 130 cm |
| Design | klebertopp, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 49 cm |
| Total dybde | 49 cm |
| Total høyde | 104,7 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
53500,00kr – 57000,00krPrisområde: 53500,00kr til 57000,00kr ink. mva
Kratki – ERIK KERAMISKE SIDER – Frittstående
34000,00kr – 35600,00krPrisområde: 34000,00kr til 35600,00kr ink. mvaKratki – ERIK W – Frittstående
27200,00kr – 34600,00krPrisområde: 27200,00kr til 34600,00kr ink. mvaKratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900,00kr – 70500,00krPrisområde: 68900,00kr til 70500,00kr ink. mva
