Kratki – ROLLO – Frittstående
20900,00kr – 22500,00krPrisområde: 20900,00kr til 22500,00kr ink. mva
Bestillings vare
ROLLO – Frittstående
ROLLO ovnen er ett ypperlig valg for deg som ønsker en klassisk ovn, med ett moderne design. Denne ovnen passer inn i de fleste hjem, om det er nytt eller gammelt hus. Det ovale design gjør at du får ett fint innsyn til flammene. Du trenger ikke alltid å betale for mye, for å få en flott og miljøvennlig ovn. ROLLO vil gi deg varme og visuell glede i mange år. Den er bygget i høy kvalitet med varmelagrende steiner i brennkammeret, som gjør at varmen holder seg timer etter at du har sluttet å fyre .
| Vekt | 120 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 130 cm |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 52,6 cm |
| Total dybde | 40,6 cm |
| Total høyde | 97,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | hvit, sort |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
53500,00kr – 57000,00krPrisområde: 53500,00kr til 57000,00kr ink. mva
Drooff – LIVERA 2L – Frittstående
64000,00kr – 102800,00krPrisområde: 64000,00kr til 102800,00kr ink. mvaKratki – FLOKI BOX S2 – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PL/Q
68900,00kr – 70500,00krPrisområde: 68900,00kr til 70500,00kr ink. mva
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
