Rocal – LARIS 80 – Kassett innsats
| Fraktdimensjoner | 50 × 90 × 70 cm |
|---|---|
| Diameter luftinntak ( Ø ) | 100 |
| Diameter på røykgassutløp ( Ø ) | 150 |
| Energiklasse | A+ |
| Nominell effekt ( kW ) | 6,9 |
| Varmeeffektområde ( kW ) | 6,2 – 10,5 |
| Total bredde | 81,9 cm |
| Total dybde | 39,7 cm |
| Total høyde | 58,6 cm |
| Vekt | 91 cm |
| Type glass | 2 sidig |
| Type dør | Hengslet dør |
