Kratki – NADIA – peisinnsats
29200,00kr – 33100,00krPrisområde: 29200,00kr til 33100,00kr ink. mva
Bestillings vare
NADIA – peisinnsats
Sola er en peis som skiller seg ut fra de tradisjonelle innsatsene. Denne modellen tilbyr et høyt format glass, hvor flammene skinner i sentrum. Peisen er nett og plassbesparende. Dersom du ønsker peis, men har liten plass – da kan Norvai Sola være løsningen på problemet.
Høyden på glasset er hele 63 cm! Døren har solid hengsel, noe som sikrer en trygg lukking og tetthet.
| Vekt | 180 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 180 cm |
| Bredde på glass | 41 cm |
| Høyde på glass | 63 cm |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 48,4 cm |
| Total dybde | 49 cm |
| Total høyde | 137,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Rammetype | uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001400
48000,00kr – 56600,00krPrisområde: 48000,00kr til 56600,00kr ink. mva
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500,00kr – 70600,00krPrisområde: 61500,00kr til 70600,00kr ink. mva
Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001361
76000,00kr – 87200,00krPrisområde: 76000,00kr til 87200,00kr ink. mva
