Kratki – MBN 680 – Peisinnsats
36700,00kr – 41400,00krPrisområde: 36700,00kr til 41400,00kr ink. mva
Bestillings vare
MBN 680 – Peisinnsats
Sola er en peis som skiller seg ut fra de tradisjonelle innsatsene. Denne modellen tilbyr et høyt format glass, hvor flammene skinner i sentrum. Peisen er nett og plassbesparende, og passer perfekt i hjørner og kroker. Dersom du ønsker peis, men har liten plass – da kan Norvai Sola være løsningen på problemet.
Høyden på glasset er hele 63 cm! Døren har solid hengsel, noe som sikrer en trygg lukking og tetthet.
| Vekt | 200 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 190 cm |
| Bredde på glass | 40,2 cm |
| Design | hjørne |
| Farge | Sort |
| Høyde på glass | 62,6 cm |
| Total bredde | 54,7 cm |
| Total dybde | 54,7 cm |
| Total høyde | 160 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | hjøre / 2 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Hengslet | Høyre side, Venstre side |
| Rammetype | uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001400
48000,00kr – 56600,00krPrisområde: 48000,00kr til 56600,00kr ink. mva
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisområde: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000,00kr – 91400,00krPrisområde: 74000,00kr til 91400,00kr ink. mva
