Kratki – ANTARES – Frittstående
39500,00kr – 42000,00krPrisområde: 39500,00kr til 42000,00kr ink. mva
Bestillings vare
ANTARES – Frittstående
Antares er en moderne og miljøvennlig frittstående ovn med et fascinerende design. Med sin elegante sirkelform og store glassdør, garanteres du ett mektig og imponerende innsyn til flammene. Ovnen er utrolig effektiv og romslig. Med denne ovnen vil du kunne få temperaturen raskt opp i de fleste hus og hytter
Leveres med hvite steiner innvendig. Sorte steiner kommer som et tillegg.
| Vekt | 186 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 53 × 53 × 154 cm |
| Design | Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 51,8 cm |
| Total høyde | 133,1 cm |
| Total dybde | 51,8 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | hvit, sort |
Relaterte produkter
Drooff – BRUNELLO 2 – Frittstående
SKU:
drbr2ssl
48500,00kr – 61000,00krPrisområde: 48500,00kr til 61000,00kr ink. mva
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000,00kr – 70500,00krPrisområde: 63000,00kr til 70500,00kr ink. mva
Kratki – FLOKI BOX – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PF/Q
67100,00kr – 68700,00krPrisområde: 67100,00kr til 68700,00kr ink. mva
