Bef Home – FEEL V8CL/CP – Peisinnsats
65000,00kr – 82700,00krPrisområde: 65000,00kr til 82700,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL V8CL/CP – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 240 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 80 cm |
| Total dybde | 48,5 cm |
| Total høyde | 158,2 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001400
48000,00kr – 56600,00krPrisområde: 48000,00kr til 56600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisområde: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
