Bef Home – FEEL 7 CL/CP – Peisinnsats
46000,00kr – 62000,00krPrisområde: 46000,00kr til 62000,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 7 CL/CP – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 62,7 cm |
| Total dybde | 36,8 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500,00kr – 88900,00krPrisområde: 71500,00kr til 88900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisområde: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
