Bef Home – FEEL 6CL/CP – Peisinnsats
41000,00kr – 55800,00krPrisområde: 41000,00kr til 55800,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 6CL/CP – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 135 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 55,7 cm |
| Total dybde | 35,7 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
Relaterte produkter
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
Kratki – NBU 500/700 – Peisinnsats
93000,00kr – 99500,00krPrisområde: 93000,00kr til 99500,00kr ink. mvaKratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000,00kr – 95000,00krPrisområde: 66000,00kr til 95000,00kr ink. mva
