Bef Home – FEEL 6C – Peisinnsats
55000,00kr – 62700,00krPrisomrÃ¥de: 55000,00kr til 62700,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 6C – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen pÃ¥ det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder pÃ¥ varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgÃ¥r alle forventninger.
| Vekt | 135 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 130 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 38 cm |
| Total høyde | 110,2 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500,00kr – 70600,00krPrisomrÃ¥de: 61500,00kr til 70600,00kr ink. mva
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisomrÃ¥de: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisomrÃ¥de: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000,00kr – 91400,00krPrisomrÃ¥de: 74000,00kr til 91400,00kr ink. mva
