Bef Home – DOUBLE 7/FEEL – Peisinnsats
40000,00kr – 62300,00krPrisområde: 40000,00kr til 62300,00kr ink. mva
Bestillings vare
DOUBLE 7/FEEL – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 135 cm |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | hvit, sort |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Total bredde | 74 cm |
| Total dybde | 39,1 cm |
| Total høyde | 117,8 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
Relaterte produkter
Bef Home – Aquatic WH V 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001401
65000,00kr – 73600,00krPrisområde: 65000,00kr til 73600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500,00kr – 85900,00krPrisområde: 68500,00kr til 85900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002112
66500,00kr – 83200,00krPrisområde: 66500,00kr til 83200,00kr ink. mva
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
