Bef Home – TWIN V8II – Peisinnsats
57000,00kr – 79000,00krPrisomrÃ¥de: 57000,00kr til 79000,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN V8II – Peisinnsats
Eksklusiv serie med gjennomsiktige peisinnsatser. BeF Twin II oppfyller strenge tekniske, miljømessige standarder og kjennetegnes av høy effektivitet. Tunnelutformingen som disse peisene har, skaper en fin måte å koble sammen to rom. Twin modellene gir varme og glede fra levende flammer. Dette er en perfekt peis for deg som vil dra nytte av flammene fra 2 rom.
Du kan få Twin i N- modell. Disse har hengslet dør på baksiden, der du kan forsyne ved fra teknisk rom, garasje etc.
| Vekt | 300 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 91 cm |
| Total dybde | 55,1 cm |
| Total høyde | 159 cm |
| Type dør | Hengslet dør, Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002112
66500,00kr – 83200,00krPrisomrÃ¥de: 66500,00kr til 83200,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisomrÃ¥de: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
