Bef Home – TWIN 8II – Peisinnsats
46000,00kr – 68000,00krPrisområde: 46000,00kr til 68000,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN 8II – Peisinnsats
Eksklusiv serie med gjennomsiktige peisinnsatser. BeF Twin II oppfyller strenge tekniske, miljømessige standarder og kjennetegnes av høy effektivitet. Tunnelutformingen som disse peisene har, skaper en fin måte å koble sammen to rom. Twin modellene gir varme og glede fra levende flammer. Dette er en perfekt peis for deg som vil dra nytte av flammene fra 2 rom.
Du kan få Twin i N- modell. Disse har hengslet dør på baksiden, der du kan forsyne ved fra teknisk rom, garasje etc.
| Vekt | 220 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 145 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 82 cm |
| Total dybde | 55,2 cm |
| Total høyde | 125 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 2 sidig tunnel |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisområde: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002144
74000,00kr – 91400,00krPrisområde: 74000,00kr til 91400,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 N AQUANTIC II – Vannmentlet Peisinnsats
71000,00kr – 87700,00krPrisområde: 71000,00kr til 87700,00kr ink. mvaKratki – REGNOR PANORAMA – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/800/400/BA1
64000,00kr – 71000,00krPrisområde: 64000,00kr til 71000,00kr ink. mva
