Bef Home – TWIN 7CP-CP – Peisinnsats
56000,00kr – 69800,00krPrisområde: 56000,00kr til 69800,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN 7CP-CP – Peisinnsats
Tunnel modell, begge dørene er hengslet, og åpnes med et håndtak, begge dørene med hjørneglass (ene glasset er helbuet) .Luftregulering på begge sider. Innmaten er laget av carcon. Ekstern luftinngang kan kobles til elektrisk regulering. Enkel kontroll med ett reguleringsspjeld. Kan leveres med ramme på begge sider.
| Vekt | 160 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 140 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 65,7 cm |
| Total dybde | 55,1 cm |
| Total høyde | 120,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 4 sidig tunnel |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisområde: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002112
66500,00kr – 83200,00krPrisområde: 66500,00kr til 83200,00kr ink. mva
Bef Home -AQUATIC WH 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001360
59000,00kr – 70200,00krPrisområde: 59000,00kr til 70200,00kr ink. mva
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000,00kr – 95000,00krPrisområde: 66000,00kr til 95000,00kr ink. mva
