Bef Home – TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
53000,00kr – 61300,00krPrisområde: 53000,00kr til 61300,00kr ink. mva
Bestillings vare
TWIN- 7CL/7CL- Peisinnsats
Tunnel modell, begge dørene er hengslet, og åpnes med et håndtak, begge dørene med hjørneglass (ene glasset er helbuet) .Luftregulering på begge sider. Innmaten er laget av carcon. Ekstern luftinngang kan kobles til elektrisk regulering. Enkel kontroll med ett reguleringsspjeld. Kan leveres med ramme på begge sider.
| Vekt | 160 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 140 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 66 cm |
| Total høyde | 120,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidig tunnel |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisområde: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
