Bef Home – Feel V8 – peisinnsats
49000,00kr – 62500,00krPrisområde: 49000,00kr til 62500,00kr ink. mva
Bestillings vare
Feel V8 – peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 255 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 98,1 cm |
| Total dybde | 39,8 cm |
| Total høyde | 158,5 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | Frontglass |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002112
66500,00kr – 83200,00krPrisområde: 66500,00kr til 83200,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisområde: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
