Bef Home – FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
55000,00kr – 69800,00krPrisomrÃ¥de: 55000,00kr til 69800,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen pÃ¥ det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder pÃ¥ varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgÃ¥r alle forventninger.
| Vekt | 225 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 67,9 cm |
| Total dybde | 48,5 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH 70 CL/CP – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001402
61500,00kr – 70600,00krPrisomrÃ¥de: 61500,00kr til 70600,00kr ink. mva
Bef Home – Aquatic WH V 70 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001401
65000,00kr – 73600,00krPrisomrÃ¥de: 65000,00kr til 73600,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisomrÃ¥de: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
