Bef Home – FEEL 6C – Peisinnsats
55000,00kr – 62700,00krPrisområde: 55000,00kr til 62700,00kr ink. mva
Bestillings vare
FEEL 6C – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
| Vekt | 135 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 130 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 38 cm |
| Total høyde | 110,2 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001361
76000,00kr – 87200,00krPrisområde: 76000,00kr til 87200,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500,00kr – 85900,00krPrisområde: 68500,00kr til 85900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisområde: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
Kratki – REGNOR ROMDELER – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/500/500
66000,00kr – 95000,00krPrisområde: 66000,00kr til 95000,00kr ink. mva
