Kobok By Norvai – SKY HIGH TUNNEL – Peisinnsats
84200,00kr ink. mva
Bestillings vare
SKY HIGH TUNNEL – Peisinnsats
Sky High Tunnel er en imponerende peisovn som fanger oppmerksomheten med sitt slående design. Den har en unik heve/senke-dør som gir deg full kontroll over flammene. Det høye glasset gir en fantastisk utsikt til flammene og skaper harmoni. Innsiden er av sort lakkert stein, som gir en stilig og moderne kontrast.
Peisen er også utstyrt med rustfrie glassprofiler, som gir den et polert og holdbart uttrykk, samtidig som det gir et flott rammeverk for glasset. Et ekstra praktisk trekk er det avtagbare håndtaket, som gjør det enkelt å betjene peisen og gir et rent og minimalistisk utseende når det ikke er i bruk.
| Vekt | 215 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 180 cm |
| Design | Moderne |
| Farge | Sort |
| Bredde på glass | 52,5 cm |
| Høyde på glass | 63 cm |
| Total dybde | 59,5 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Bef Home – AQUATIC WH V 70 CP/CL – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0001405
80000,00kr – 89100,00krPrisområde: 80000,00kr til 89100,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 8 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002115
69000,00kr – 85700,00krPrisområde: 69000,00kr til 85700,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002113
77500,00kr – 94200,00krPrisområde: 77500,00kr til 94200,00kr ink. mva
Kratki – MBA PW17 – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
MBA/PW/17/P/BS/W
68000,00kr – 73900,00krPrisområde: 68000,00kr til 73900,00kr ink. mva
