Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
55300,00kr – 57200,00krPrisomrÃ¥de: 55300,00kr til 57200,00kr ink. mva
Bestillings vare
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart.
Ovnen er utstyrt med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring. Det følger også med en vedlagringsmodul, hvor du kan lagre veden.
| Vekt | 231 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 172 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 172 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Varmelagrings modul | |
| Vedlagrings modul | |
| Innebygget brannvegg |
Relaterte produkter
Drooff – LIVERA 2L – FrittstÃ¥ende
64000,00kr – 102800,00krPrisomrÃ¥de: 64000,00kr til 102800,00kr ink. mvaKratki – ERIK W – FrittstÃ¥ende
27200,00kr – 34600,00krPrisomrÃ¥de: 27200,00kr til 34600,00kr ink. mvaKratki – REN M – FrittstÃ¥ende
SKU:
REN/M
30000,00kr – 31400,00krPrisomrÃ¥de: 30000,00kr til 31400,00kr ink. mva
