Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
42500,00kr – 44400,00krPrisområde: 42500,00kr til 44400,00kr ink. mva
Bestillings vare
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini kleber skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart.
Ovnen kan fåes med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring. Den kan også bestilles med en vedlagringsmodul, hvor du kan lagre veden.
| Vekt | 172 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 112 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Grå |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 110 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innebygget brannvegg | |
| Varmelagrings modul | |
| Vedlagrings modul |
Relaterte produkter
Fireplace – STELLARIA – Frittstående
35000,00kr – 36000,00krPrisområde: 35000,00kr til 36000,00kr ink. mvaKratki – FLOKI BOX – Elementpeis
SKU:
FLOKI/S/PF/Q
67100,00kr – 68700,00krPrisområde: 67100,00kr til 68700,00kr ink. mva
Kratki – REN M – Frittstående
SKU:
REN/M
30000,00kr – 31400,00krPrisområde: 30000,00kr til 31400,00kr ink. mva
