Fireplace By Norvai – TROBE – Frittstående
44500,00kr ink. mva
1 på lager (kan også restbestilles)
TROBE – Frittstående
En unik kombinasjon: En vedovn som brenner kontinuerlig og uavhengig av romluft – dette er hva TROBE fra Norvai tilbyr. Disse RLU-ovnene er velegnet for lavenergi- og passivhus. Luftuavhengige ovner brenner rent og sikkert, uavhengig av trykkforholdene i rommet.
Den høykvalitets klebersteinsbekledningen beholder- og avgir varme gradvis ut i rommet, selv etter at bålet er slukket.
Ovnen har en solid støpejernsbrannrist og en automatisk luftkontroll som sikrer ren forbrenning og jevn varmedistribusjon. Brennkammerdøren har en myk lukkemekanisme og gir en pålitelig tetthet og lukking. Ovnsdøren kan låses i åpen stilling for enkel rengjøring.
| Vekt | 221 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 45 × 54 × 130 cm |
| Design | Firkantet |
| Farge | Grå, Sort |
| Total bredde | 54 cm |
| Total dybde | 44,7 cm |
| Total høyde | 129,1 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Drooff – BRUNELLO 2 – Frittstående
SKU:
drbr2ssl
48500,00kr – 61000,00krPrisområde: 48500,00kr til 61000,00kr ink. mva
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000,00kr – 70500,00krPrisområde: 63000,00kr til 70500,00kr ink. mva
Drooff – IMOLA SP – Frittstående
SKU:
drimspslhs
62000,00kr – 64500,00krPrisområde: 62000,00kr til 64500,00kr ink. mva
