Fireplace By Norvai – RONDALE – Frittstående
29000,00kr ink. mva
Bestillings vare
Utsolgt, men kan bestilles
RONDALE – Frittstående
Fireplace vedovn Rondale Speckstein har en vakker, slank og rund form.
Dens toppplate av kleberstein gir et spesielt elegant preg.
Den store, buede glassdøren lar deg nyte det koselige flammebildet.
Fireplace ovnen Rondale Speckstein er utstyrt med et langt håndtak og en automatisk dørlås, slik at den er enkel å betjene.
Vedovnen er egnet for vedkubber, trebriketter og brunkullbriketter.
FLERE LÅSING
EKSTERN LUFTKOBLING
AUTOMATISK DØRLÅS
33 CM VEDLENGDE
| Vekt | 119 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 130 cm |
| Design | klebertopp, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 49 cm |
| Total dybde | 49 cm |
| Total høyde | 104,7 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
Relaterte produkter
Kratki – BJØRN W – Frittstående
SKU:
BORN/W
28700,00kr – 35000,00krPrisområde: 28700,00kr til 35000,00kr ink. mva
Kratki – ERIK PIDESTAL – Frittstående
28000,00kr – 29400,00krPrisområde: 28000,00kr til 29400,00kr ink. mvaKratki – REN M – Frittstående
SKU:
REN/M
30000,00kr – 31400,00krPrisområde: 30000,00kr til 31400,00kr ink. mva
