Kratki – INGA – 3 SIDIG – DOBBELTGLASS – Frittstående
34700,00kr ink. mva
Bestillings vare
INGA – 3 SIDIG – DOBBELTGLASS – Frittstående
Trenger du en rektangulær frittstående ovn med innsyn på 3 sider ? Da passer denne ovnen ypperlig til deg som ønsker å nyte flammene fra hele rommet. Det er ikke bare innsynet som er imponerende, den er utstyrt med dobbelglass, dette gir en høyere temperatur i brennkammeret som igjen fører til mindre sot. I tillegg er den estetisk tiltalende og gir effekt opp mot 10kW! INGA er både effektiv og miljøvennlig.
Denne modellen passer ypperlig for deg som liker å føle på en behagelig varme samtidig som du ønsker å nyte flammene i all sin prakt.
Som alle andre Norvai- modeller kan den fås med sorte steiner innvendig – mot et tillegg.
| Vekt | 140 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 44 × 53 × 123 cm |
| Design | Firkant |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 53,8 cm |
| Total dybde | 46,8 cm |
| Total høyde | 124,5 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidig, Dobbel glass |
Relaterte produkter
Drooff – GARDA PLUS – Frittstående
SKU:
drgapspslhs
63000,00kr – 70500,00krPrisområde: 63000,00kr til 70500,00kr ink. mva
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
