Kratki – TORA – Frittstående
29300,00kr ink. mva
1 på lager (kan også restbestilles)
TORA – Frittstående
Tora serien med frittstående ovner er nøye utformet for å passe inn i en rekke forskjellige hjem. Denne ovnsserien deler samme brennkammer, men skiller seg ut ved å tilby flere forskjellige bekledninger i kvartsitt eller stål. Du får den også i 3 forskjellige høyder, slik at du kan velge akkurat den høyden som passer ditt hus. Enten du foretrekker en enkel og diskret stil eller ønsker at ovnen skal være i sentrum, da gir TORA deg valget. Du kan velge mellom stålbekledning for et klassisk uttrykk eller med Kvartsitt bekledning for å lage din egen stil og farge.
| Vekt | 180 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 180 cm |
| Design | Firkant, Full glassfront, hjørne, Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 43,5 cm |
| Total dybde | 43,5 cm |
| Total høyde | 150,6 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | hjøre / 2 sidige |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
53500,00kr – 57000,00krPrisområde: 53500,00kr til 57000,00kr ink. mva
Drooff – FORANO – Frittstående
SKU:
drfoslgs
82000,00kr ink. mva
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
