Kratki – BJØRN – frittstående
26700,00kr – 32000,00krPrisområde: 26700,00kr til 32000,00kr ink. mva
BJØRN – frittstående
Dette er en modell som er utviklet for deg som ønsker mye varme for pengene. Denne ovnen er et supert valg dersom du liker å ha en god og jevn varme over et større areal. BJØRN har en av de største brennkammerene på markedet når det kommer til frittstående modeller.
Det er ikke bare varmeeffekten som er bra med denne modellen. Den har et sylindrisk moderne design med et bredt glass, noe som gir deg et maksimalt innsyn til flammene.
Som alle andre KRATKI- modeller kan den fås med sorte steiner innvendig – mot et tillegg.
| Vekt | 160 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 150 cm |
| Bredde på glass | 54 cm |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 76,1 cm |
| Total dybde | 46 cm |
| Total høyde | 105,2 cm |
| Type dør | Selvlukkende dør, Uten selvlukkende dør |
| Type glass | Frontglass |
| Design | Lamell topp |
| Innvendig farge | hvit, sort |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
53500,00kr – 57000,00krPrisområde: 53500,00kr til 57000,00kr ink. mva
Eva Calor – 10 NERO PELLETS – Frittstående
69000,00kr ink. mvaKratki – ERIK W – Frittstående
27200,00kr – 34600,00krPrisområde: 27200,00kr til 34600,00kr ink. mvaRocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
