Kratki – FALCON/W – Frittstående
29500,00kr – 30500,00krPrisområde: 29500,00kr til 30500,00kr ink. mva
FALCON/W – Frittstående
FALCON W er en frittstående stålovn med avrundet front som lar deg se bålet fra ulike vinkler. Det er en flott løsning for folk som ønsker det virkelige varmen i hjemmet, men som ikke har for mye plass. Moderne tekniske løsninger garanterer økonomisk og miljøvennlig forbrenning. Moderne klassisk design, romslig frontglass kombinert med et stort brennkammer påvirker i betydelig grad den attraktive innsynet til flammene.
| Vekt | 150 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 160 cm |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 56,3 cm |
| Total dybde | 44 cm |
| Total høyde | 124,3 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
Relaterte produkter
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
