Kratki – ANTARES – Frittstående
39500,00kr – 42000,00krPrisområde: 39500,00kr til 42000,00kr ink. mva
Bestillings vare
ANTARES – Frittstående
Antares er en moderne og miljøvennlig frittstående ovn med et fascinerende design. Med sin elegante sirkelform og store glassdør, garanteres du ett mektig og imponerende innsyn til flammene. Ovnen er utrolig effektiv og romslig. Med denne ovnen vil du kunne få temperaturen raskt opp i de fleste hus og hytter
Leveres med hvite steiner innvendig. Sorte steiner kommer som et tillegg.
| Vekt | 186 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 53 × 53 × 154 cm |
| Design | Moderne |
| Farge | Sort |
| Total bredde | 51,8 cm |
| Total høyde | 133,1 cm |
| Total dybde | 51,8 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Innvendig farge | hvit, sort |
Relaterte produkter
Drooff – FORANO – Frittstående
SKU:
drfoslgs
82000,00kr ink. mva
Drooff – LIVERA L PANORAMA – Frittstående
74000,00kr – 116600,00krPrisområde: 74000,00kr til 116600,00kr ink. mvaKratki – REN M – Frittstående
SKU:
REN/M
30000,00kr – 31400,00krPrisområde: 30000,00kr til 31400,00kr ink. mva
Rocal – ANGLE – Vegghengt
SKU:
X1330
56100,00kr – 58800,00krPrisområde: 56100,00kr til 58800,00kr ink. mva
