Bef Home – THERM V8C – Peisinnsats
88000,00kr – 100000,00krPrisområde: 88000,00kr til 100000,00kr ink. mva
Bestillings vare
THERM V8C – Peisinnsats
| Vekt | 285 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 165 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Total bredde | 104 cm |
| Total dybde | 62,8 cm |
| Total høyde | 147,9 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002140
68500,00kr – 85900,00krPrisområde: 68500,00kr til 85900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN 10 N AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002143
71500,00kr – 88900,00krPrisområde: 71500,00kr til 88900,00kr ink. mva
Bef Home – TWIN V 10 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002141
78500,00kr – 95900,00krPrisområde: 78500,00kr til 95900,00kr ink. mva
