Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
76000,00kr – 87200,00krPrisområde: 76000,00kr til 87200,00kr ink. mva
Bestillings vare
AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
| Vekt | 337 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 170 cm |
| Bredde på glass | 75 cm |
| Høyde på glass | 46,8 cm |
| Total bredde | 99,2 cm |
| Total dybde | |
| Total høyde | |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Relaterte produkter
Bef Home – TWIN 8 AQUATIC II – Vannmantlet Peisinnsats
SKU:
000-0002112
66500,00kr – 83200,00krPrisområde: 66500,00kr til 83200,00kr ink. mva
Kratki – REGNOR PANORAMA – Peisinnsats
SKU:
REGNOR/800/400/BA1
64000,00kr – 71000,00krPrisområde: 64000,00kr til 71000,00kr ink. mva
